UFC prezidents: Visiem sagatavoties, Habiba un Fergusona cīņa notiks uz Mēness

Dana Vaits, sportazinas.com
Dana Vaits | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Figthing Championship” () prezidents Diena Vaits pajokojis, uzrakstot, ka cīņa starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu tiks aizvadīta uz Mēness.

Šodien organizācija paziņoja, ka mačs tomēr notiks 18. aprīlī, sīkāku informāciju nesniedzot. Situāciju izmantoja Vaits, kurš savā “Twitter” kontā publicēja afišu ar cīņas oktagonu uz Mēness virsmas. “Visiem sagatavoties,” uzrakstīja UFC vadītājs.

Pirms nedēļas Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, taču pieļāva iespēju, ka tā varētu tikt pārcelta uz citu vietu. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par