UFC vadītājs brīdina Makgregoru: Tu nevari šādi rīkoties..

Dana Vaits, sportazinas.com
Dana Vaits | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents Dana Vaits uzskata, ka kādreizējais pārstāvis rīkojies nepareizi, uzbrūkot gados vecākam vīrietim bārā Dublinā.

Jau ziņots, ka medija TMZ rīcībā nonāca video, kurā redzams, ka Makgregors šī gada 6. aprīlī iesit pa galvu kādam vecākam vīrietim, taču viņu pēc tam nodzen malā apkārt esošās personas.

“Mēs runājam par bāru Īrijā, kur cilvēki katru dienu iesaistās kautiņos,” medijam TMZ sacīja Vaits. “Par Makgregoru mēs runājam tikai tādēļ, ka viņš Makgregors. Kopsavilkums ir tāds – ja neesi parasts puisis, bet profesionāls atlēts, tu nedrīksti darīt šādas lietas.”

“Tas pat nebija kautiņš. Konors jutās aizvainots, taču viņš nevarēja iesist šim vīrietim. Identiska situācija būtu arī tad, ja kaut ko tādu izdarītu NFL vai MLB spēlētājs. Šādi sportisti nav parasti puiši, ieejot bārā, tādēļ viņi nedrīkst tā rīkoties,” noslēdza Vaits.

TMZ rakstīja, ka Makgregors ieradies bārā un gatavojies visiem uzsaukt viņa paša “Proper Twelve” viskiju, taču kāds kungs no tā atteicies. Makgregoru tas neapmierināja un viņš veica sitienu pa vīrieša galvu.

Makgregors tika izmests no bāra un policija uzsāka lietas izmeklēšanu. Līdz šim gan nav zināms, vai kādreizējais UFC pārstāvis saņēmis kādu sodu vai arī izmeklēšana joprojām turpinās.

Makgregors 2018. gada oktobrī ceturtajā raundā piekāpās krievu atlētam Habibam Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Viņš arī paziņoja par karjeras beigām, taču tas nebija viennozīmīgi, jo sportists, iespējams, vēl atgriezīsies UFC apritē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par