UFC vadītājs: Es jūtu, ka Habibs atgriezīsies un aizvadīs 30. cīņu

Habibs Nurmagomedovs
Habibs Nurmagomedovs | Foto: TT NYHETSBYRÅN / AP / Scanpix

“Ultimate Fightning Championship” (UFC) vadītājs pieļāvis iespēju, ka tomēr atsāks savu karjeru, lai aizvadītu vēl vienu, 30. cīņu.

Jau ziņots, ka naktī uz 25. oktobri cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

Uzreiz pēc cīņas Vaits atklāja, ka Habibs uz cīņu izgāja ar vairākiem neizārstētiem savainojumiem. “Ņemot vērā to, ko piedzīvojis Habibs, mums visiem paveicies, ka šovakar esam ieraudzījuši viņu darbībā,” teica Vaits. “Pirms trīs nedēļām viņš lauza kāju un kādu laiku pavadīja slimnīcā. Viņam lauzti divi kājas pirksti un pēdas kauls. Tā man teica viņa komanda,” atklāja UFC pārstāvis. “Tāpat viņš izvairījās no komentāriem par Habiba nākotni, noradot, ka sportistam nepieciešams laiks, lai savestu sevi kārtība.”

Tikmēr nedēļu vēlāk Vaits uzskata, ka 30. cīņa ar Nurmagomedova dalību varētu notikt. “Neviens nezina to, vai viņš tiešām aizvadījis savu pēdējo cīņu. Kad Habibs paziņoja par aiziešanu, es pie sevis nodomāju – “ak Dievs, tu ņirgājies”” Pēc cīņas viņš bija emocionāls, bet es jūtu, ka viņš atgriezīsies un panāks 30-0. Tāda bija tēva vēlme, un es domāju, ka par godu tēvam viņš to izdarīs,” teica Vaits.

Jau ziņots, ka jūlija sākumā Habiba tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs mira no koronavīrusa Covid-19 izraisītajām sekām. Pēc cīņas pret Geidži pats sportists kā karjeras beigu iemeslu minēja, ka māte nevēlas, lai viņš cīnītos bez tēva.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par