UFC vadītājs plāno aizvadīt cīņas uz privātas salas

Dana Vaits, sportazinas.com
Dana Vaits | Foto: MMA Fighting

Jauktās cīņu mākslas čempionāta “Ultimate Fighting Championship” () prezidents otrdien pavēstīja, ka turpmākās cīņas noritēs uz slēgtas salas, neraugoties uz to, ka visā pasaulē patlaban noris cīņa ar Covid-19 vīrusu.

UFC iepriekš jau nācās pārcelt trīs cīņas, bet to skaits neplāno pieaugt, jo Vaits jau aizrunājis kādu salu, kurā plānots aizvadīt nākamās cīņas. Vaits pauda pārliecību, ka UFC kalendārā korekcijas vairs netiks veiktas, bet UFC 249 cīņu šovam atrasta jauna norises vieta. Iepriekš UFC 249 šovs bija paredzēts Ņujorkā “Barclays Center” arēnā.

“Esmu sarunājis cīņu vietu nākamajiem diviem mēnešiem. Tuvākajā laikā “ražosim” cīņas katru nedēļu,” portālam TMZ stāstīja Vaits.

Lai arī teju vai visas pasaules valstis ir slēgušas savas robežas, Vaits pauda, ka viņam jau ir padomā veidi, kā uz cīņām nogādāt visus sportistus, tostarp arī tos, kuri nedzīvo ASV.

“Dienas vai divu laikā sala būs manā rīcībā. Šobrīd būvējam nepieciešamo infrastruktūru, lai cīņās varētu piedalīties arī sportisti no parējām pasaules valstīm,” gatavošanos UFC 249 šovam aprakstīja Vaits. “Citu valstu sportisti nevarēs iekļūt ASV, tāpēc taisnā ceļā sūtīsim viņus uz salu.”

“Ar 18.aprīli UFC atkal būs dzīvs un turpinās darboties.”

Vaits norādīja, ka cīņas tiek plānotas katru nedēļu, bet viss iesaistītais personāls regulāri veiks Covid-19 testus.

Pagājušajā nedēļā UFC 249 šovā cīņa bija paredzēta starp Toniju Fergusonu un Habibu Nurmagomedovu no Krievijas. Duelis gan nenotika, jo dažas dienas pirms tā Nurmagomedovs devās atpakaļ uz dzimteni.

Līdz ar to Fergusons gaidāmajā šovā cīnīsies ar amerikāni Džastinu Geiti, bet šī dueļa uzvarētājs vēlāk spēkosies ar Nurmagomedovu, kurš līdz šim vēl nav izjutis zaudējuma garšu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par