UFC zvaigzne Rouzija oficiāli parakstīs līgumu ar WWE

ronda rouzija, sportazinas.com

Jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstone Ronda Rouzija februāra izskaņā gatavojas parakstīt līgumu ar pasaulē pazīstamo ”World Wrestling Entertainment” jeb WWE cīņu šovu, lai varētu piedalīties tā gaidāmajos pasākumos.

Rouzija līgumu parakstīs 25. februārī, pavēstījis ”Raw” ģenerālmenedžeris Kurts Engls. Rouzija gan WWE ir debitējusi 2018. gada janvāra ”Royal Rumble” ietvaros, taču nu plāno ienākt WWE kā ”pilna laika” cīkstone.

Šādu informācija 31 gadu vecā sportiste apliecinājusi ESPN žurnālistei Ramonai Šelburnai. Rouzija paudusi, ka WWE šobrīd ir pilnībā ienācis viņas dzīvē un apliecinājusi, ka ir nolikusi malā pārējos cīņu šovus un pilnvērtīgi gatavojas šim.

Nav zināms, kādos tieši WWE rīkotajos šovos Rouzija varētu piedalīties. Iespējams, tas varētu būt aprīlī notiekošais ”Wrestle Mania 34” vai arī ”Royal Rumble”, tomēr tie pagaidām ir tikai minējumi.

Savukārt ”For The Win” pārstāvis Niks Švarcs paudis, ka Rouzija jau tagad trenējas kopā ar WWE komandu, savukārt ”MMA Fighting” pārstāvis Deivs Melcers apliecinājis, ka WWE vēlas, lai Rouzija piedalītos ”Wrestle Mania” kopā ar ”Triple H”, ”The Rock” un Stefāniju Makmahonu.

Rouzija savas karjeras laikā ir izcīnījusi bronzas godalgas 2008. gada olimpiskajās spēlēs sieviešu džudo sacensībās, kā arī triumfējusi vairākos ASV čempionātos džudo. Tāpat viņa ir UFC čempione svarā līdz 54 kilogramiem.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar