“Uguņojošajam” Indrašim kārtējie vārti Zviedrijā

17/01/2024 23:01
Miks Indrašis

Šovakar ar kārtējo rezultatīvo spēli  Zviedrijas pēc spēka otrajā jeb “Allsvenskan” līgā izcēlies Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis, taču viņa un Kārļa Čukstes pārstāvētā Jēvles “Brynas” ar 1:2 zaudēja “Vasteras”.

Indrašis guva vienīgos “Brynas” vārtus. Mačā kopumā viņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, taču iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Tikmēr Čukstem 14 minūtēs un 30 sekundēs viens metiens, trīs spēka paņēmieni un neitrāla lietderība.

Indrašim tie jau bija 17. vārti šosezon – latviešu uzbrucējs ir “Allsvenskan” trešais labākais snaiperis. Viņa kontā arī 18 rezultatīvas piespēles, kas viņam ar 35 punktiem rezultatīvāko spēlētāju topā ļauj ieņemt ceturto pozīciju. “Brynas” ir turnīra līdervienība.

Indraša gūtie vārti

Rezultatīvs arī bija Filips Buncis, taču arī viņa pārstāvētā “Vasterviks” komanda zaudēja – 1:4 pret “Tingsryd”. Latviešu uzbrucējs “Vasterviks” vienīgajos vārtos tika pie rezultatīvas piespēles, kas viņam bija desmitais (5+5) punkts šosezon.

Čehija

Aizsargs Jānis Jaks rezultatīvi piespēlēja viņa un Kristapa Zīles pārstāvētās Litvīnovas “Verva” zaudējumā Čehijas ekstralīgas izbraukuma mačā. “Verva”, ārpus pieteikuma paliekot Zīlem, viesos ar 1:3 piekāpās Brno “Kometa”.

Jaks 22.minūtē rezultatīvi piespēlēja Davida Kašes vārtu guvumā, panākot 1:1. Latvijas hokejists uz ledus bija 18 minūtes un 29 sekundes,vienreiz metot pa vārtiem un nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, kā arī noslēdzot maču ar +/- rādītāju -1.

Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” mājās pagarinājumā ar 2:3 piekāpās “Mlada Boleslav” komandai. Freibergs uz ledus bija 19 minūtes un 19 sekundes, divreiz metot pa vārtiem.

Litvīnovas komanda ar 62 punktiem 37 mačos ir ceturtā, Hradeckrālovas hokejisti ar 54 punktiem ir astotie, bet Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices “Ridera” un Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda ir sakrājušas attiecīgi 39 punktus 33 spēlēs un 30 punktus 34 dueļos, ieņemot attiecīgi 12. un 14.pozīciju 14 klubu čempionātā.