Ukraiņu basketbola medijs nosauc Bagatski par vietējā čempionāta labāko treneri

Ainars Bagatskis, sportazinas.com
Ainars Bagatskis | Foto: basket-planet.com

Ukrainas vadošais basketbola medijs “basket-planet” nosaucis latviešu speciālistu Ainaru Bagatski par vietējā čempionāta labāko treneri.

Jau ziņots, ka Ukrainas superlīgas turnīrs tika pārtraukts pēc pēdējām spēlēm, par čempioni kļūstot “Dņipro” komandai, kas 25 aizvadītajās spēlēs svinēja 20 uzvaras.

Otro vietu ar 17 panākumiem 23 cīņās ieņēma Bagatska trenētā “Kyiv”, bet trešajā pozīcijā ar 16 uzvarām 24 dueļos bija Kamjanskes “Prometey”, kas nesen no galvenā trenera amata atbrīvoja latvieti Kārli Muižnieku.

“Basket-planet” nosaukusi Bagatski par aizvadītā regulārā čempionāta labāko treneri. “Varētu domāt, ka ir dīvaini iedot labākā treneru balvu Bagatskim, kurš jau pirms sezonas sākuma bija uzskatāms par labāko speciālistu turnīrā,” rakstīts medija paziņojumā. “Mēs nezinām, kā situācija būtu sagrozījusies izslēgšanas turnīrā, kur latvietim, atšķirībā no citiem speciālistiem Ukrainā, ir jau zināmi panākumi.”

“Ja skatāmies uz pirmssezonas cerībām, tad kijeviešiem šī sezona bija ļoti veiksmīga,” rakstīts paziņojumā. “Viņi iekļuva FIBA Eiropas kausa izslēgšanas spēlēs, ko neviens negaidīja, izcīnīja otro vietu Ukrainas čempionātā un iekļuva “Final Four” turnīrā kausa izcīņā.”

Bagatskis ir divkārtējs Ukrainas čempions, divreiz līdz titulam aizvedot Kijevas “Budivelnik”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par