Ulbrokas florbolisti svin divas “play-off” uzvaras

"Latvijas Hipotēka"/"Ulbrokas Oxdog" | Foto: fsmasters.lv

Pērnā gada fināliste “Elvi florbola līgā” “Latvijas Hipotēka”/”Ulbrokas Oxdog” aizvadītāja nedēļas nogalē bija vienīgā komanda, kas izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā spēja izcīnīt divas uzvaras.

Sestdien “Latvijas Hipotēka”/”Ulbrokas Oxdog” mājās ar 8:6 (3:0, 1:4, 4:2) uzvarēja “Kurši”/”Ekovalis”, taču dienu vēlāk svinēts panākums ar 6:4 (0:1, 4:1, 2:2).

Pirmajā mačā 3+1 iekrāja Rolands Kovaļevskis, bet pieredzējušais Atis Blinds guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Pretējā laukuma pusē Toms Akmeņlauks iemeta “hat-trick”. Dienu vēlāk otrajā duelī Kovaļevskim 2+0, bet Blindam 1+1. Tikmēr Akmeņlauks iemeta divus vārtus.

Sērijā līdz četrām uzvarām Ulbrokas komanda ir vadībā ar 2-0.

Tikmēr čempionvienība “Lielvārde”/”FatPipe” pirmajā mačā mājās 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Talsu NSS/”Krauzers”. Otrajā duelī čempionvienība svinēja uzvaru ar 8:3 (2:0, 2:1, 4:2).

Pirmajā spēlē Lielvārdes komandā 1+1 nopelnīja Juris Girbusts, kamēr pretējā komandā šādu pašu statistiku nopelnīja Toms Bitmanis. Otrajā mačā Juris Sandis Jēgers iekrāja 2+2, Niks Blumfelds guva trīs vārtus, kamēr tikpat rezultatīvas piespēles pievienoja Rūdis Žukelis.

Pēc divām spēlēm rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.

Līdzīgs rezultāts pēc divām spēļu kārtām ir arī “Lekrings” un “Valmiera”, kā arī “Rubene” un “Pārgauja” dueļos.

Pirmajā spēlē “Lekrings”‘mājās zaudēja ar 5:7 (2:2, 1:2, 2:3), bet otrajā savā laukumā “bullīšos” svinēja panākumu ar 5:4 (0:2, 0:1, 4:1, 0:0, 1:0).

Andris Rajeckis divās spēlēs iemetis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, kamēr “Pārgauja” komandā rezultatīvākais ir Mārtiņš Broks, kura rēķinā 5+1.

Savukārt “Rubene” pirmajā spēlē mājās svinēja uzvaru ar 8:5 (3:2, 2:0, 3:3), bet otrajā piedzīvoja zaudējumu ar 3:5 (0:1, 1:2. 2:2).

Ritvars Bērziņš ar vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm ir “Rubene” rezultatīvākais spēlētājs, bet “Pārgaujas” komandā šis gods pieder Olfam Zvīnim, kurš iemetis piecus vārtus.

Dāmu konkurencē izslēgšanas spēles sāksies 21.martā. Jau tagad zināms, ka finālā iekļuvusi “Rubene”, bet pretim tai stāsies Ķekavas “Bulldogs” vai “Ķekava” florbolistes.

Pērn vīru konkurencē Lielvārdes komanda finālā ar 6:4 uzvarēja Ulbrokas klubu, bet dāmu konkurencē “Rubene” ar 4:3 papildlaikā uzveica “Ķekavu”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par