Uldriķa aktivitāte palīdz “Sion” izcīnīt uzvaru

25/08/2019 19:13
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien izcēlās ar aktīvu sniegumu Šveices superlīgas piektās kārtas mačā, palīdzēdams “Sion” komandai izcīnīt uzvaru.

“Sion” savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja “Luzern” komandu.

Uldriķis maču sāka sākumsastāvā un spēles 39.minūtē pretinieku soda laukumā tika turēts aiz krekla, kā rezultātā uz viesu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To izpildīja Anto Grgičs, kurš bija precīzs.

Otrajā puslaikā, 56.minūtē, Uldriķis ieraidīja bumbu pretinieku vārtos, taču pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tika konstatēta aizmugures situācija, kā dēļ vārti netika ieskaitīti. Spēles 78.minūtē aktīvu sniegumu rādījušais Uldriķis tika nomainīts, bet atlikušajā laikā komandas katra guva pa vēl vieniem vārtiem.

Jau ziņots, ka sestdien Neišteles “Xamax” ar Mārci Ošu aizsardzības centrā savā laukumā ar 0:3 piekāpās “Basel” vienībai, kamēr rezervē ierasti palika Latvijas vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” ar 0:4 cieta sagrāvi pret turnīra līderi Bernes “Young Boys”.

Turnīra tabulā desmit komandu konkurencē visaugstāk no Latvijas futbolistu pārstāvētajiem klubiem ir “Sion”, kas ar desmit punktiem piecās spēlēs ieņem trešo vietu. Septītajā vietā ar pieciem punktiem sešos mačos ir “Zurich”, bet tabulu ar trim punktiem noslēdz “Xamax”.