Uldriķa pārstāvētā “Cambuur” izstājas no Nīderlandes kausa

16/12/2021 21:18
Cambuur

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Leivārdenas “Cambuur” komanda ceturtdien nepārvarēja Nīderlandes kausa izcīņas sešpadsmitdaļfinālu. “Cambuur” savā laukumā ar 1:2 (0:2) atzina citas Nīderlandes augstākās līgas komandas “Nijmegen” pārākumu. Uldriķis bija spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Jau otrajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Ole ter Hārs Romenijs, bet pirmā puslaika beigās Dirks Propers panāca 2:0. Otrajā puslaikā mājiniekiem vienus vārtus atguva Sams Hendrikss. “Cambuur” kausa izcīņu sāka, no 1/32 fināla, kurā ar ar 5:0 pārspēja Amsterdamas “Ajax” amatieru komandu. Uldriķis šajā mačā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Pašreizējā kausa glabātāja ir “Ajax” profesionāļu komanda, kas 2021.gada kausa izcīņas finālā ar 2:1 pieveica Arnemas “Vitesse”.