Uldriķa pārstāvētā “Sion” uzvar un uzlabo savas izredzes cīņā par vietas saglabāšanu superlīgā

07/03/2021 20:13
Roberts Uldriķis

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” svētdien izbraukumā Šveices superlīgas 24.kārtas spēlē piedzīvoja svinēja uzvaru un par diviem punktiem apsteidz pēdējās vietas īpašnieci “Vaduz”. Uldriķa pārstāvētā “Sion” viesos ar 3:1 (1:1) pārspēja “Lausanne”.

Uldriķis spēlē iesaistījās 68.minūtē, kad rezultāts bija 2:1. Sestajā minūtē rezultātu atklāja Baltazars, bet 13 minūtes vēlāk mājinieki pēc Stjepana Kukuruzoviča izpildītā 11 metru soda sitiena rezultātu izlīdzināja. 50.minūtē Baltazars guva savus un komandas otros vārtus mačā, bet 71.minūtē Birama Ndojē panāca 3:1.

Citā mačā “Lugano” bez Mārča Oša pieteikumā savā laukumā piekāpās “Zurich” ar 0:1 (0:1). Vienīgos vārtus spēles 18.minūtē guva Marko Šēnbehlers. “Lugano” ar 30 punktiem 24 spēlēs turnīra tabulā ieņem astoto vietu, kamēr “Sion” ar 25 punktiem ir priekšpēdējā starp desmit komandām.

Ukraina

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien tika nomainīts Ukrainas premjerlīgas spēles 80.minūtē, sekmējot Luhanskas “Zorya” komandas graujošu uzvaru savā laukumā pār “Lviv”. “Zorya” Zaporižjā ar rezultātu 4:0 (4:0) sagrāva līgas pastarīti “Lviv”.

Cigaņiks spēlēja 80 minūtes, tiekot nomainīts, kad rezultāts jau bija 4:0. Divus vārtus – 9. un 16.minūtē – guva Oleksandrs Gladkijs un Allahjars Sajadmanešs – 13.un 39.minūtē. “Zorya” ar 32 punktiem 16 spēlēs ieņem trešo vietu turnīra tabulā, bet aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” ar 22 punktiem 16 mačos atrodas septītajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.