Uldriķa “Sion” spēlē neizšķirti ar premjerlīgas klubu, Maksimenko “Olimpija” uzvar pirms cīņas ar RFS

14/07/2019 21:46

Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko nopelnījis dzelteno kartīti Slovēnijas augstākās līgas spēlē, bet viņa pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” ar 2:0 pārspēja citu šīs pilsētas klubu “Bravo”.

“Olimpija” labā vārtus guva albānis Endri Cekici (26′ minūte) un bosnietis Asmirs Suļičs (77′ minūte), bet Maksimenko nopelnīja dzelteno kartīti un aizvadīja pilnu spēli.

Jāatzīmē, ka tā bija pirmā spēle Slovēnijas čempionātā šosezon. Nākamā spēle Maksimenko pārstāvētajam klubam paredzēta jau ceturtdien, Rīgā, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas ietvaros pret Latvijas komandu RFS.

Slovēņi centīsies atgūties no savās mājās piedzīvotā zaudējuma 2:3. Nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Tikmēr cits izlases aizsargs Igors Tarasovs aizvien atrodas ārpus Polijas augstākās līgas kluba Vroclavas “Slask” pieteikuma, jo ārstē savainojumu. “Slask” gan pēdējā pārbaudes spēlē ar 1:0 izcīnīja uzvaru pret Polijas pirmās līgas (pēc spēka otrās) komandu Pozņanas “Warta”.

Savukārt ceturto bezvārtu neizšķirtu pēdējās piecās pārbaudes spēlēs piedzīvojusi uzbrucēja Roberts Uldriķa pārstāvētā Šveicas augstākās līgas komandas “Sion”, kas cīnījās 0:0 ar Anglijas premjerlīgas klubu “Everton”.

Kopumā visās piecās pārbaudes spēlēs “Sion” cīnījusies neizšķirti.

Uldriķis nāca uz maiņu spēles 65. minūtē.

Pirmā spēles Šveices līgā “Sion” paredzēta 19. jūlijā, kad savā laukumā jāuzņem “Basel” vienība.