Uldriķim aktīvs sniegums, pilna spēle un dzeltenā kartīte zaudējumā

12/05/2019 21:04

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” komanda svētdien cieta zaudējumu Šveices superlīgas mačā.

“Sion” viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās “St. Gallen” vienībai.

Uldriķis laukumā pavadīja visas 90 minūtes, demonstrēdams aktīvu sniegumu. Otrajā puslaikā viņš raidīja bumbu tīklā, bet vārtu guvums aizmugures dēļ netika ieskaitīts. Tāpat spēles otrajā pusē latviešu uzbrucējs saņēma dzelteno kartīti.

21 gadu vecais Uldriķis “Sion” šosezon 21 superlīgas spēlē guvis četrus vārtus.

Jau ziņots, ka “Sion” šonedēļ no galvenā trenera amata atbrīvoja Muratu Jakinu. “Sion” līdz sezonas beigām vadīs 44 gadus vecais argentīniešu speciālists Kristians Sermatens, kurš iepriekš strādāja par asistentu Jakinam. Viņam palīdzēs kluba U-21 komandas treneris Sebastjēns Bišārs.

Jau ziņots, ka sestdien 90 minūtes laukumā pavadīja arī aizsargs Mārcis Ošs, kura pārstāvētā Neišateles “Xamax” savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0) piekāpās “Zurich” komandai, uz kuras rezervistu soliņa palika vārtsargs Andris Vaņins.

Ar šo neveiksmi pārtrūka “Xamax” četru nezaudētu spēļu sērija.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 33 spēlēs iekrātiem 85 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet septītā ar 40 punktiem ir “Zurich”. “Sion” ar 37 punktiem ir astotā, kamēr Neišateles “Xamax” ar 36 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek tikai par punktu.