Uldriķim brīdinājums Nīderlandes čempionāta mačā

07/11/2021 00:04
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Zvollē Nīderlandes čempionāta mačā nopelnīja dzelteno kartīti Leivārdenas “Cambuur” komandas uzvarā viesos.

“Cambuur” 12.kārtas mačā viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja “Zwolle” komandu. Uldriķis dzelteno plāksteri savā priekšā ieraudzīja mača 89.minūtē, kad bija pieturējis pretinieku.

22.minūtē viesus vadībā izvirzīja Mēss Hūdemakers, bet 48.minūtē pārsvaru nostiprināja Robēna Molūns. Mājinieki vienus vārtus 79.minūtē atguva pēc Dīna Huiberta sitiena.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 18 punktiem 12 spēlēs ieņem astoto vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja mēneša sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.