Uldriķim brīdinājums Šveices čempionāta mačā

17/12/2020 23:33
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Šveices superlīgas spēlē laukumā pavadīja 85 minūtes, nopelnot dzelteno kartīti, un viņa pārstāvētā komanda “Sion” Ženēvā nenoturēja pārsvaru, spēlējot neizšķirti.

“Sion” viesos spēlēja 1:1 (1:0) ar Ženēvas “Servette”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Uldriķis laukumā devās pamatsastāvā, 29.minūtē iedzīvodamies dzeltenajā kartītē. Viņš tika nomainīts mača 85.minūtē.

Spēles 15.minūtē Jans Bamerts vadībā izvirzīja mājiniekus, bet 61.minūtē “Sion” palika mazākumā, noraidījumu saņemot Biramam Ndojē.

Vairākumu mājinieki izmantoja 71.minūtē, kad precīzs raidījums padevās Bubakaram Fofanam.

Turnīra tabulā piektā ar 17 punktiem desmit spēlēs ir Mārča Oša pārstāvētā “Lugano”, kamēr “Sion” ar astoņiem punktiem 11 mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām. “Sion” pagaidām atrodas pārspēļu zonā.