Uldriķim divi vārti pārbaudes spēlē

11/01/2022 23:39
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis otrdien guva divus vārtus pārbaudes spēlē un sekmēja Leivārdenas “Cambuur” uzvaru. “Cambuur” divu Nīderlandes augstākās līgas komandu duelī ar rezultātu 2:1 pārspēja “Waalwijk” vienību.

Komandas aizvadīja divus puslaikus, katru pa 35 minūtēm. Uldriķis tika nomainīts spēles 55.minūtē. Nīderlandes čempionāts atsāksies šajā nedēļas nogalē ar 19.kārtas spēlēm, “Cambuur” vienībai svētdien savā laukumā uzņemot Roterdamas “Sparta”. Uldriķis Nīderlandes augstākajā līgā laukumā devies 11 mačos un guvis piecus vārtus.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 28 punktiem 18 spēlēs ieņem astoto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

Tikmēr uzbrucējs Dāvis Ikaunieks, kurš cīnās par vietu Čehijas kluba “Jablonec” sastāvā, atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, palīdzot savai komandai ar 3:2 (1:0) pārspēt Prāgas “Sparta” otro vienību. Čehijas meistarsacīkstēs pēc 19 aizvadītām kārtām ir ziemas pārtraukums, kas noslēgsies februārī. Ikaunieks “Jablonec” rīcībā atgriezies pēc tam, kad pērno gadu aizvadīja īrē “Liepājas” komandā.