Uldriķim parāda dzelteno kartīti Nīderlandes čempionātā

05/02/2022 22:01
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Utrehtā Nīderlandes čempionātā nopelnīja dzelteno kartīti, viņa pārstāvētajai Leivārdenas “Cambuur” ciešot zaudējumu. “Cambuur” izbraukumā piekāpās “Utrecht” ar 2:3 (2:2).

Latvijas uzbrucējs dzelteno kartīti par nesportisku uzvedību nopelnīja 43.minūtē . Uldriķis Nīderlandes augstākajā līgā laukumā devies 14 mačos un guvis piecus vārtus. Eriks Shautens četru minūšu laikā 12.minūtē izvirzīja viesus vadībā ar 2:0, taču pārsvaru nosargāt neizdevās.

Piecu minūšu laikā ar diviem gūtiem vārtiem puslaika nogalē atbildēja Anastasijs Duviks, bet uzvaras vārtus 64.minūtē pēc Duvika piespēles iesita Henriks Fērmans. “Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 30 punktiem 21 spēlē ieņem astoto vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.