Uldriķim pilna spēle pret “Sion” sīvāko konkurenti

11/04/2021 19:37
Roberts Uldriķis

Latvijas uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Šveices superlīgas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet viņa pārstāvētā “Sion” piedzīvoja zaudējumu svarīgā cīņā. “Sion” viesos ar 0:3 (0:0) zaudēja “Vaduz”, kas turnīra tabulā atrodas pozīciju augstāk. Uzvara “Sion” vienībai ļautu pietuvoties neizkrišanas zonai, kurā atrodas astoņi spēcīgākie superlīgas klubi.

Uldriķis spēli sāka no pirmās minūtes un mača astotajā minūtē pēc partnera piespēles no tuvas distances nespēja gūt vārtus. Uzbrucējs laukumā aktīvi darbojās arī atlikušajā laikā, bet ar rezultativitāti neizcēlās. Dejans Džokičs “Vaduz” vienībā vārtus guva 79. un 85.minūtē, bet minūti pirms viņa pirmā “gola” sarkano kartīti saņēma Baltazars.

“Sion” ar 26 punktiem 28 spēlēs superlīgā ieņem pēdējo jeb desmito vietu, bet astotajā pozīcijā esošā Lucernas vienība iekrājusi par sešiem punktiem vairāk.

Tikmēr Ukrainas premjerlīgā Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya” mājās ar 2:0 (0:0) uzvarēja Petrovas “Inhulets”. Cigaņiks laukumā uz maiņu nāca 82.minūtē, bet ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

“Zorya” 20 spēlēs nopelnījusi 38 punktus un ieņem trešo vietu.