Uldriķim rezultatīva piespēle zaudējumā Šveices superlīgā

14/03/2021 23:53
Roberts Uldriķis

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķs svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices superlīgas spēlē, viņa pārstāvētajai “Sion” komandai ciešot zaudējumu. Sjonas futbolisti Ronas derbijā savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:2) atzina Ženēvas “Servette” pārākumu. Mājiniekiem pavisam neveiksmīga bija pirmā puslaika otrā puse, kurā trīs minūšu laikā viesiem ar gūtiem vārtiem izcēlās Alekss Šalks un Teo Vals.

Uldriķis spēlē iesaistījās no otrā puslaika pirmās minūtes, kad “Sion” veica dubulto maiņu. Mača 80.minūtē latviešu uzbrucējs tika brīdināts ar dzelteno kartīti, bet četras minūtes vēlāk viņš piedalījās vārtu guvumā. Pēc partnera augstas un tālas piespēles Latvijas futbolists soda laukumā uzvarēja gaisa divcīņu un ar krūtīm nolika bumbu pa sitienam Jamato Vakacuki. Japāņu uzbrucējs no soda laukuma robežas trieca bumbu vārtos un panāca 1:2, taču atlikušajā laikā “Sion” nespēja atspēlēties.

Tikmēr aizsargs Mārcis Ošs palika uz rezervistu soliņa, kamēr viņa pārstāvētā “Lugano” viesos ar 3:0 (2:0) apspēlēja “Vaduz” vienību.  “Lugano” ar 33 punktiem 25 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu, kamēr “Sion” ar 25 punktiem ir priekšpēdējā starp desmit komandām.

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra svētdien Ukrainas premjerlīgas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes un palīdzēja savai komandai “Oleksandriya” izcīnīt uzvaru. “Oleksandriya” mājās ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Doņeckas “Olimpik” komandu. Mājiniekiem vārtus guva Valerijs Bondarenko 28.minūtē un Timurs Steckovs pamatlaika pēdējā minūtē.

Citā spēlē pussargs Andrejs Cigaņiks nāca uz maiņu 83.minūtē, kamēr viņa pārstāvētā Luhanskas “Zorya” Zaporižjā ar 0:2 (0:0) atzina Kijevas “Dinamo” pārākumu. Kijevieši vārtus guva spēles sestajā desmitminūtē, kad izcēlās Artems Besjedins un Sergijs Sidorčuks.  “Zorya” 17 spēlēs iekrājusi 32 punktus un ieņem trešo vietu, bet “Oleksandriya” ar 26 punktiem 18 mačos ierindojas septītajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.