Uldriķim un “Sion” sagrāve Šveices superlīgas otrās kārtas mačā

01/08/2021 23:10
Roberts Uldriķis

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien kopā ar “Sion” komandu izbraukumā piedzīvoja sagrāvi Šveices superlīgas čempionātā. “Sion” viesos ar 1:6 (0:5) piekāpās “Basel”.

Uldriķis kopā ar vēl trim komandas biedriem laukumā devās uz maiņu 46.minūtē. Mājinieki, kuriem vārtus guva seši dažādi futbolisti, jau līdz 21.minūtei bija panākuši graujošo 3:0. Vienīgos vārtus viesu labā 88.minūtē, kad rezultāts jau bija 0:6, ar 11 metru soda sitienu guva Filips Stojilkovičs.

Turnīra tabulā “Sion”, kas vietu virslīgā saglabāja pārspēlēs, bez punktiem ieņem pēdējo – desmito – vietu.

Polija

Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” svētdien Polijas ekstraklases otrajā spēlē sagrāva uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvēto Čenstohovas “Rakow”. Spēle Belastokā beidzās ar rezultātu 3:0 (2:0) mājinieku labā.

35.minūtē “Rakow” vārtos bumbu raidīja Tarass Romančuks, bet četras minūtes vēlāk “Jagiellonia” pārsvaru pēc Bojana Nastiča piespēles dubultoja Hesus Imass. 87.minūtē Romančuks bumbu pretinieku vārtos raidīja otro reizi. Abi Latvijas futbolisti bija komandu pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Ekstraklases jauno sezonu “Rakow” sāka, izbraukumā ar 3:2 (1:1) pieveicot Glivices “Piast”. Savukārt “Jagiellonia” pirmajā spēlē spēlēja neizšķirti ar pussarga Kristera Tobera pārstāvēto Gdaņskas “Lechia” – 1:1 (0:0).