Uldriķim vārti un uzvara Nīderlandes čempionāta sezonas pēdējā spēlē (VIDEO)

15/05/2022 17:37
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva vārtus Nīderlandes čempionāta sezonas pēdējā mačā un ar Leuvardenas “Cambuur” komandu svinēja uzvaru. “Cambuur” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0) uzvarēja “Groningen” vienību.

Uldriķis bija “Cambuur” sākumsastāvā un jau 12.minūtē panāca 1:0, pēc stūra sitiena precīzi sitot ar galvu. Otrā puslaika piektajā minūtē Mēss Hūdemākerss panāca 2:0, bet astoņas minūtes vēlāk Jurgens Stranss Lāšens vienus vārtus atguva. 61.minūtē Issa Kallons realizēja 11 metru soda sitienu, atjaunojot divu vārtu pārsvaru, taču kompensācijas laikā Romano Postemā panāca 2:3. Uldriķis tika nomainīts divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad viesiem bija divu vārtu pārsvars.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 39 punktiem 37 spēlēs ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad nāca uz maiņu un guva vārtus, bet kopumā viņš 20 spēlēs guva septiņus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs ir parakstījis līgumu uz divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.