Uldriķim vārtu guvums “Sion” graujošā uzvarā Šveices kausā

17/08/2019 21:54

Latvijas futbola izlases spēlētājs Roberts Uldriķs sestdien guva vārtus valsts kausa izcīņā, viņa pārstāvētajai “Sion” gūstot graujošu uzvaru.

“Sion” viesos ar 10:1 (6:0) pārspēja zemākas līgas vienību “Allschwil”.

Mača rezultāts tika atklāts mača 21.minūtē, kad vadībā izvirzījās viesi. Tomēr nākamajās 24 minūtes “Allschwil” vārtos iekrita vēl piecas bumbas, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 6:0. Tikmēr otrajā puslaikā viesi izcēlās vēl četras reizes, kamēr mājinieki goda vārtus guva vien minūti līdz mača beigām.

Uldriķis šajā mačā guva otros vārtus, bet līdz ar izcīnīto panākumu, viņa pārstāvētā “Sion” iekļuva Šveices kausa otrajā kārtā.

Pērn par Šveices kausa ieguvēju kļuva titulētā “Basel” vienība, kura ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4:2 uzveica tieši “Sion”. Tikmēr vēl gadu iepriekš kausa izcīņā triumfēja “Zurich”, kuras vārtus sargāja Latvijas futbolists Andris Vaņins.

Savukārt Šveices čempionātā Uldriķa “Sion” četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, ieņemot trešo vietu.

Tikmēr Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā vienība Gdiņas “Arka” izcīnīja neizšķirtu Polijas augstākās līgas piektās kārtas spēlē.

“Arka” savā laukumā spēlēja 0:0 (0:0) ar Poznaņas “Lech” vienību.

Šteinbors laukumā aizvadīja visu spēli, atstājot savus vārtus neieņemtus.

Pēc piecām aizvadītām spēlēm Poznaņas komanda, kura pirms šīs kārtas ieņēma trešo vietu, ar astoņiem punktiem noslīdējusi uz ceturto vietu, kamēr “Arka” ar diviem punktiem pakāpusies uz priekšpēdējo, 15.vietu.

Pērn par Polijas čempioni tika kronēta Glivices “Piast” vienība, bet Šteinbora pārstāvētā “Arka” cīnījās par palikšanu augstākajā līgā. Jau vēstīts, ka “Piast” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes mačā viesos ar 1:2 piekāpās Latvijas čempionei “Riga”, kas līdz ar to sasniedza nākamo kārtu.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi.