Uldriķis ar “Cambuur” sasniedz Nīderlandes kausa pusfinālu

07/02/2024 23:27
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis trešdien kopā ar Leuvardenas “Cambuur” vienību izcīnīja uzvaru Nīderlandes kausa ceturtdaļfināla mačā un iekļuva pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā “Cambuur” savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0) apspēlēja Arnhemas “Vitesse”.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā pēc spēlētām nepilnām 35 minūtēm, kad viesu vārtos bumbu raidīja Milans Smits. Uldriķis maču sāka uz rezervistu soliņa, bet iesaistījās otrajā puslaikā, 68.minūtē nomainot Remko Balku.

79.minūtē viesiem izdevās panākt neizšķirtu, precīzam esot Anisam Hadžam-Musam, taču turpinājumā mājinieki atbildēja ar diviem vārtiem un nokārtoja uzvaru. Vispirms 81.minūtē “Cambuur” vienu vārtu pārsvaru atjaunoja Fede de Jongs, bet 88.minūtē 11 metru soda sitienu precīzi izpildīja Smits.

Pagājušajā gadā par Nīderlandes kausa ieguvēju otro reizi pēc kārtas kļuva Eindhovenas PSV, 11.reizi uzvarot kausa izcīņā.