Uldriķis arī šovakar nepiedzīvo debiju Eiropas septītajā spēcīgākajā līgā

23/09/2021 21:47
Roberts Uldriķis

Latviešu futbolists Roberts Uldriķis arī šovakar nepiedzīvoja debiju Eiropas septītajā spēcīgākajā fubola līgā “Eredivisie”. Viņa pārstāvētais Nīderlandes augstākās līgas klubs “Cambuur” šodienas mačā pret “Heracles” latviešu uzbrucēju neiekļāva pieteikumā, taču klubs tik un tā spēja izcīnīt uzvaru spēlē ar 2:1.

Uldriķa konkurents smailes uzbrucēja pozīcijā Toms Boērs vārtus neguva, taču atdeva rezultatīvu piespēli Mēsa Hēdemakera vārtu guvumā 47. minūtē. Vēl “Cambuur” rindās ar golu 25. minūtē atzīmējās Mihaels Breijs, bet “Heracles” rindās vienīgo reizi 90. minūtē izcēlās SInans Bakiss.

Kopš Uldriķis ir pievienojies “Cambuur”, komanda bez viņa sastāvā aizvadījusi trīs spēles. 11. septembrī ar 5:2 tika apspēlēta “G.A. Eagles”, bet tad 18. septembrī ar kaunpilnu rezultātu 0:9 tika atzīts titulētās Amsterdamas “Ajax” pārākums. 23 gadus vecais futbolists nespēlēja pret “Ajax” neliela savainojuma dēļ, taču pēc tam nīderlandiešu žurnālists Reons Boeringa ziņoja, ka Uldriķis ir atpakaļ treniņos. Diemžēl šodienas mača pieteikumā viņa vārds tik un tā nebija atrodams, tādēļ Latvijas izlases futbolists izlaida trešo spēli pēc kārtas.

Uldriķis “Sion” pameta transfēru loga pēdējā dienā un ar jauno vienību parakstīja divu gadu līgumu ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu. Nīderlandes čempionāts, ņemot vērā aktuālo UEFA līgu rangu, ir septītais spēcīgākais Eiropā. Augstāk atrodas vien Francijas, Portugāles, Vācijas, Itālijas, Spānijas un Anglijas līgas. Tādējādi sanāk, ka Uldriķis no latviešu futbolistiem spēlē visaugstākajā līmenī.