Uldriķis atkal gūst vārtus un palīdz “Cambuur” iegūt uzvaru Nīderlandes čempionāta mačā

10/12/2021 22:53
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis šodien “Eredivisie” turnīrā guva vārtus Leivārdenas “Cambuur” uzvarā ar rezultātu 3:1 pār “Willem II” vienību. Šis bija latvieša ceturtais vārtu guvums Nīderlandes spēcīgākajā līgā.

Uldriķis izcēlās mača 49. minūtē, kad viņam rezultatīvi piespēlēja Isa Kalons. Tikmēr 68. minūtē “Cambuur” pārsvaru palielināja pussargs Robins Mauluns, kurš realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu. 79. minūtē latviešu futbolists tika nomainīts, bet 90. minūtē vienīgos vārtus “Willem II” labā iesita Godfrīds Romerato. Savukārt divu vārtu pārsvaru “Cambuur” vienībai otrā puslaika ceturtajā kompensācijas laika minūtē atjaunoja Mičels Paulisens.

“Cambuur” Nīderlandes līgā ar 27 punktiem 16 spēlēs ieņem ceturto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.