Uldriķis dodas sākuma sastāvā “Sion” neizšķirtā Šveices čempionātā

14/04/2019 19:23

Šveices čempionāts

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” komanda svētdien cīnījās neizšķirti Šveices augstākās līgas mačā.

“Sion” viesos nospēlēja 1:1 (0:0) ar “Lugano” futbolistiem. Uldriķis mačus sāka starta vienpadsmitniekā un jau pirmajā minūtē apdraudēja pretinieku vārtu drošību. Viņš laukumā atradās līdz 84. minūtei, kad tika nomainīts.

“Sion” labā vārtus guva brazīliešu pussargs Adrians, kurš 74.minūtē atbruņoja pretinieku aizsargu un izgāja viens pret “Lugano” vārtsargu, raidīdams bumbu mērķī. Tiesa, trīs minūtes vēlāk Adriana tautietis Karlīnuss izlīdzināja rezultātu.

Uldriķis šosezon Šveices čempionātā guvis četrus vārtus.

Citā spēlē Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā “Zurich” savā laukumā ar 0:1 (0:0) zaudēja Šveices čempionei Bernes “Young Boys”. Tikmēr Mārcis Ošs sakrāto brīdinājumu dēļ nevarēja piedalīties mačā, kurā viņa pārstāvētā Neišateles “Xamax” sestdien viesos ar 1:0 (0:0) guva virsroku pār “Luzern” vienību.

Čehijas čempionāts

Pērn par gada Latvijas labāko futbolistu atzītais Dāvis Ikaunieks svētdien devās uz maiņu Čehijas čempionāta spēlē pēc teju divu mēnešu pārtraukuma, viņa pārstāvētajai “Jablonec” komandai izcīnot uzvaru.

“Jablonec” mājās savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja Prāgas “Dukla” komandu. Ikaunieks nāca uz maiņu spēles 80.minūtē, kad mājinieki bija vadībā ar 2:1.

Ikauniekam šī bija otrā Čehijas čempionāta spēle pēc ziemas pārtraukuma. Viņš traumas dēļ nespēlēja teju divus mēnešus, kā arī nevarēja palīdzēt Latvijas izlasei 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs.

Latvijas futbolists šosezon vēl nav kļuvis par regulāru “Jablonec” laukuma spēlētāju, viņam mačos iesaistoties galvenokārt no rezervistu soliņa. Latvietis vasarā ar “Jablonec” komandu noslēdza trīs sezonu līgumu.