Uldriķis dodas sākumsastāvā, “Sion” zaudē mača izskaņā

06/10/2019 22:02

Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā “Sion” komanda svētdien cieta zaudējumu Šveices superlīgas spēlē.

Sjonas futbolisti savā laukumā ar 1:2 (0:0) piekāpās “Lugano” komandai un neizmantoja iespēju izlašu pārtraukumā doties ar vietu pirmajā trijniekā.

Uldriķis spēli sāka sākumsastāvā un laukumā bija līdz 74.minūtei, kad tika nomainīts.

Mača dramatiskākie notikumi sākās, kad latvietis atradās uz rezervistu soliņa. 77.minūtē Bālints Večei izvirzīja viesus vadībā, bet piecas minūtes vēlāk Ermirs Lenjani izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pēdējais vārds šajā mačā bija Lugāno futbolistiem, jo kompensācijas laika otrajā minūtē ungārs Večei trieca bumbu mājinieku vārtos un izrāva uzvaru ar 2:1.

Citā mačā uz rezervistu soliņa palika vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” savās mājās ar 0:4 (0:1) kapitulēja Šveices čempionei Bernes “Young Boys”.

Jau ziņots, ka Mārcis Ošs sestdien palīdzēja Neišateles “Xamax” mājās spēlēt neizšķirti 2:2 ar Ženēvas “Servette” klubu.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk atrodas “Sion”, kas ar desmit spēlēs iekrātiem 16 punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā, bet “Zurich” ar 11 punktiem ir sestā. “Xamax” nopelnījusi astoņus punktus, ierindojoties priekšpēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.