Uldriķis: Esmu kļuvis spēcīgāks un gribu spēlēt vairāk

Roberts Uldriķis, sportazinas.com
Roberts Uldriķis | Foto: Sion

Šveices futbola līgas kluba “Sion” uzbrucējs intervijā komandas preses dienestam atzīmējis, ka iepriekšējās sezonas laikā viņš ir progresējis gan fiziski, gan mentāli, un šobrīd ir gatavs pacīnīties par lielāku lomu komandā.

Čempionāta trešās kārtas spēlē “Sion” tika pie pirmās uzvaras, pārspējot “Zurich” ar 3:1. Mača 71. minūtē rezultātam esot 1:1, komanda palika mazākumā. Četras minūtes vēlāk Uldriķis pirmo reizi šosezon parādījās laukumā, un pēdējo desmit minūšu laikā komandai izdevās gūt divus vārtus.

“Protams, es gribētu sev lielāku spēles laiku,” atklāja futbolists. “Esmu priecīgs par trenera doto iespēju, un tagad gribu spēlēt vairāk, un tas ir normāli. Uz katru pozīciju ir konkurence, un trenerim jāizdara izvēle, es to lieliski saprotu,” – par savām perspektīvām komandā pastāstīja uzbrucējs.

“Domāju, ka esmu progresējis salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Jūtu, ka kļūstu spēcīgāks pateicoties Hose Sinvalas padomiem (viens no “Sion” treneriem). Man patīk strādāt ar viņu, jo ir redzams, ka viņš bijis laba līmeņa uzbrucējs. Izmantotu viņa padomus pat tajā gadījumā, ja viņš būtu vingeris, bet es – centra uzbrucējs. Viņš saka, kā labāk kustēties un citas noderīgas lietas. Palīdz arī Stefans Henšs (aizsargu treneris), kurš zina, kā izsist no līdzsvara šī ampluā futbolistus,” darba specifiku atklāja 21 gadu vecais spēlētājs.

“Pārsvarā komunikācija notiek franču valodā, jo viņš (Sinvala) slikti saprot angļu valodu. Pats es vēl nerunāju, taču gandrīz visu varu saprast. Katru dienu saņēmu daudz informācijas, ja kaut ko nesaprotu, tad uzreiz pārjautāju, jo tādā veidā progresēju. Bet visvairāk man patīk mācīties vienatnē,” atzina Uldriķis.

“Pagājušajā sezonā ne vienmēr tiku iekļauts pieteikumā, un tā arī bija jauna pieredze. Man tas bija vajadzīgs, jo gan kāpumi, gan lejupslīdes palīdz progresēt. Te varu atzīmēt, ka iepriekšējās sezonas laikā esmu kļuvis spēcīgāks ne tikai kā spēlētājs, bet arī mentāli,” par savu pieredzi pastāstīja latvietis.

Atbildot uz jautājumu par pirmo sezonu ārpus Latvijas, uzbrucējs atzina, ka sākuma viss gāja labi, bet tad bija ne tik labs periods: “Tas bija dīvaini, ka esi vienatnē un visu jādara pašam – jāgatavo, jāmazgā veļu un traukus. Varbūt izklausās dīvaini, bet man tā bija pirmā tāda pieredze. Taču šobrīd jau esmu pieradis. Turklāt, Šveice ir ļoti skaista,” noslēdza uzbrucējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par