Uldriķis gūst divus vārtus “Sion” zaudējumā pret “Basel” (VIDEO)

12/08/2018 18:57
Roberts Uldriķis, ''Sion'', Sportazinas.com

Latviešu uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva divus vārtus Šveices augstākās līgas mačā, kurā viņa pārstāvētā “Sion” vienība ar 2:3 piekāpās FC “Basel” komandai.

Uldriķis spēli pirmo reizi sāka sākumsastāvā, taču veiksmīgāk pirmo mača daļu aizvadīja “Basel” futbolisti. Jau spēles pirmajā minūtē “Sion” vārtsargu Kevinu Fikentšeru pārspēja Albians Ajeti. Nākamos vārtus “Basel” komandas labā pēc 27 minūtēm guva Fabians Frejs.

Kad “Sion” futbolisti atradās iedzinējos ar diviem vārtiem, savu uzbrukuma talantu parādīja Uldriķis, kurš savus pirmos vārtus Šveices superlīgas mačā guva 40. minūtē, panākot 1:2. Latvietis bija izveicīgāks par pretinieku aizsargu un “Basel” vārtu priekšā saņēma alžīriešu aizsarga Ajuba Abdellauji piespēli no kreisās malas, netraucēti raidot bumbu tīklā.

Kad otrajā puslaikā bija nospēlētas vien deviņas minūtes, latvietis guva arī otros vārtus, tajā brīdī panākot izlīdzinājumu 2:2. Vārtu guvumā ar teicamu piespēli atkal izcēlās Abdellauji, kad Uldriķis pie vārtu stūra uzņēma bumbu un ar galvu sita to mērķī.

Pēc Uldriķa otrajiem gūtajiem vārtiem spēle bija izlīdzinājusies arī laukumā, līdz 71. minūtē bumbu savos vārtos raidīja “Sion” futbolists Andrē Luiss Neicke. Atlikušajā spēles daļā vārti vairs gūti netika, un Uldriķa pārstāvētā vienība piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Kā vēstīts, sezonas pirmajā mačā “Sion” ar 1:2 zaudēja “Lugano” vienībai, bet vēlāk uzvarēja “St.Gallen” ar 4:2. Sezonas trešajā mačā “Sion” ar 3:0 uzvarēja Neišatelas “Xamax” vienību. Visās iepriekšējās spēlēs Uldriķis laukumā nācis uz maiņu.

Tikmēr ceturto maču pēc kārtas rezervē palicis Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” komanda svētdien savā laukumā nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) “St.Gallen”

Turnīra kopvērtējumā šobrīd līdere ar četrām uzvarām četrās spēlēs un 12 punktiem ir Bernes “Young Boys”, otro vietu ar septiņiem punktiem ieņem “St. Gallen” futbolisti, kuriem ar tikpat punktiem seko “Zurich” un “Basel” vienības, kamēr “Sion” ar sešiem punktiem ir piektā.