Uldriķis gūst divus vārtus “Cambuur” pārliecinošā panākumā

13/01/2024 10:38
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis piektdien guva divus vārtus Leuvardenas “Cambuur” uzvarā savā laukumā Nīderlandes pēc spēka otrās līgas mačā. “Cambuur” Nīderlandes pirmās līgas mačā ar 5:2 (3:0) pārspēja “Maastricht”.

Pirmos vārtus pēc Remko Balka piespēles Uldriķis guva jau spēles 83.sekundē, bet otros pēc Mihaels Breija piespēles – piektās minūtes izskaņā. 11.minūtē Romēns Matiss raidīja bumbu savos vārtos, mājiniekiem panākot 3:0, 64.minūtē 4:0 panāca Fede de Jongs, bet 73.minūtē izcēlās Breijs – 5:0. 78. un 80.minūtē divus vārtus viesu labā pēc Ferres Slegersa piespēlēm atguva Dailons Livramentu.

81.minūtē Uldriķis tika nomainīts.

“Cambuur” ar 34 punktiem 21 spēlē ieņem piekto vietu 20 komandu konkurencē. Divās labākās komandas sezonas beigās nodrošinās vietu augstākajā līgā, bet nākamās sešas vienības cīnīsies pārspēlēs.

Leuvardenas vienība aizvadītajā sezonā zaudēja vietu Nīderlandes augstākajā līgā.