Uldriķis jau ceturto spēli pēc kārtas tiek atstāts ārpus “Cambuur” pieteikuma

26/09/2021 21:35
Roberts Uldriķis

Nīderlande

Latviešu futbolists Roberts Uldriķis arī šodien nepiedzīvoja debiju Eiropas septītajā spēcīgākajā fubola līgā “Eredivisie”. Viņa pārstāvētais Nīderlandes augstākās līgas klubs “Cambuur” latvieti nebija pieteicis cīņai pretinieku laukumā pret Roterdamas “Sparta”. Latvieša pārstāvētā komanda ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja savus pretiniekus.

“Cambuur” trīs no četriem vārtiem guva otrajā puslaikā, kā arī 88. minūtē sarkano kartīti nopelnīja “Sparta” futbolists Ārons Meijers. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Isa Kalons, bet pa reizei izcēlās Alekss Bangura un Uldriķa konkurents uzbrucēja pozīcijā Toms Boērs.

Kopš Uldriķis ir pievienojies “Cambuur”, komanda bez viņa sastāvā aizvadījusi trīs spēles, bet šī būs ceturtā. 11. septembrī ar 5:2 tika apspēlēta “G.A. Eagles”, tad 18. septembrī ar kaunpilnu rezultātu 0:9 tika atzīts titulētās Amsterdamas “Ajax” pārākums, bet 23. septembrī ar 2:1 tika uzveikta “Heracles”. 23 gadus vecais futbolists nespēlēja pret “Ajax” neliela savainojuma dēļ, taču pēc tam nīderlandiešu žurnālists Reons Boeringa ziņoja, ka Uldriķis ir atpakaļ treniņos. Neskatoties uz to, viņš joprojām netiek pieteikts spēlēm.

Uldriķis Šveices kubu “Sion” pameta transfēru loga pēdējā dienā un ar jauno vienību parakstīja divu gadu līgumu ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu. Nīderlandes čempionāts, ņemot vērā aktuālo UEFA līgu rangu, ir septītais spēcīgākais Eiropā. Augstāk atrodas vien Francijas, Portugāles, Vācijas, Itālijas, Spānijas un Anglijas līgas. Tādējādi sanāk, ka Uldriķis no latviešu futbolistiem spēlē visaugstākajā līmenī.

Vācija

Latvijas futbola valstsvienības pussargs Daniels Ontužāns sestdien devās laukumā uz maiņu, “Freiburg II” komandai Vācijas pēc spēka trešajā līgā Cvikavā spēlējot neizšķirti, bet zaudējumu izbraukumā cieta Latvijas pussarga Čebraila Makrecka pārstāvātā Dortmundes “Borussia II” komanda. Freiburgas futbolisti izbraukumā spēlēja 0:0 ar “Zwickau” komandu. Ontužāns mačā iesaistījās 66.minūtē.

Citā spēlē Dortmundes “Borussia II” komanda viesos ar 1:2 (0:1) zaudēja Minhenes “Turkgucu” vienībai. Viesu rindās Latvijas pussargs Makreckis laukumā devās uz maiņu 63.minūtē, kad rezultāts bija 0:1. “Borussia II” ar 17 punktiem desmit mačos ieņem trešo vietu, bet “Freiburg II” ar 12 punktiem tikpat spēlēs ieņem 16.vietu 20 komandu konkurencē. Trešā līga Vācijā ir pēc ranga trešās sacensības aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.