Uldriķis nāk uz maiņu “Cambuur” neveiksmē

10/11/2022 23:21
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Nīderlandes čempionāta pārceltajā 12.kārtas spēlē nāca laukumā uz maiņu un kopā ar Leuvardenas “Cambuur” komandu piedzīvoja zaudējumu. “Cambuur” izbraukumā ar rezultātu 0:1 (0:1) atzina UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālistes Roterdamas “Feyenoord” pārākumu.

Uldriķis spēlē iesaistījās divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad “Cambuur” veica savu pēdējo maiņu mačā. Vienīgie vārti tika gūti spēles ceturtajā minūtē, kad ar spēcīgu sitienu no soda laukuma izcēlās Roterdamas komandas aizsargs Kilindči Hartmans.

“Cambuur” pēc 13 spēlēm ar astoņiem punktiem atrodas 17.vietā, apsteidzot tikai vienu komandu, kamēr “Feyenoord” ar 30 punktiem ir vicelīdere un iekrājusi tikpat, cik pirmajā pozīcijā esošā Eindhovenas PSV.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.