Uldriķis nāk uz maiņu “Sion” uzvarā pār Vaņina pārstāvēto “Zurich”

03/08/2019 22:24

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien nāca uz maiņu Šveices superlīgas spēlē, palīdzēdams “Sion” komandai izcīnīt uzvaru.

“Sion” trešās kārtas spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja Andra Vaņina pārstāvēto “Zurich” vienību.

Ar augstu sitienu no soda laukuma stūra mājiniekus septītajā minūtē vadībā izvirzīja albāņu pussargs Ermirs Lenjani. Viesi atbildi nepalika parādā, un 20.minūtē Lenjani tautietis Mimuns Mahi pēc tālas piespēles sita ar galvu un panāca 1:1.

Mača galvenie notikumi risinājās otrā puslaika otrajā pusē. Vispirms Cīrihes komanda nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc tam mājinieki palika mazākumā. Spēles 76.minūtē laukumā devās Uldriķis, un, latvietim klātesot, “Sion” mazākumā guva divus vārtus, abas reizes izceļoties Pajtimam Kasami.

81.minūtē pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Kasami, kurš atradās pie tālā vārtu staba un raidīja to tīklā. Pāris minūtes vēlāk viņš ar precīzu raidījumu noslēdza pretuzbrukumu, kas sākās laukuma vidū, Cīrihes futbolistiem neveiksmīgi zaudējot bumbu.

Uldriķim šī bija pirmā spēle jaunajā sezonā, kamēr Vaņins arī šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Svētdien trešās kārtas spēli aizvadīs aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax”, kas uzņems “St. Gallen” vienību.