Uldriķis nāk uz maiņu “Sion” uzvarā Šveices čempionātā

29/07/2018 19:22
Roberts Uldriķis, Sportazinas.com

Latvijas futbolists Roberts Uldriķis svētdien Šveices augstākās futbola līgas mačā nāca uz maiņu savas pārstāvētās “Sion” vienības sastāvā, kamēr komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

“Sion” viesos ar ar 4:2 (2:0) pārspēja “St.Gallen” komandu.

Spēlēs pirmajā puslaikā ar vārtiem “Sion” vienības sastāvā izcēlās brazīlietis Rafaēls Blanko un senegālietis Musa Kalilū Djites. Spēles 72. minūtē “St.Gallen” vienības sastāvā Silvans Hefti vienus vārtus atguva, taču jau trīs minūtes vēlāk Anto Grigičs atkal dubultoja pārsvaru. Vēl trīs minūtes vēlāk ceturtos vārtus guva brazīlis Filipe, bet mača kompensācijas laikā Sedriks Itens guva vēl vienus vārtus pretinieku labā.

Uldriķis spēlē iesaistījās 78. minūtē un bija laukumā, kad tika gūti ceturtie komandas vārti.

Tikmēr otro maču pēc kārtas rezervē palicis vārtsargs Andris Vaņins, kura pārstāvētā “Zurich” vienība sestdien ar 2:0 pārspēja citu Cīrihes klubu “Grasshoppers”.

Kā ziņots, 20 gadus vecais Uldriķis pēc sekmīga sezonas ievada RFS kluba rindās jūlija vidū pārcēlās uz Šveices augstākās līgas klubu “Sion”, kur aizvadījis jau vienu oficiālo maču, vietējā čempionāta spēlē nākot uz maiņu cīņas 64. minūtē zaudējumā mājās pret “Lugano” (1:2).