Uldriķis nāk uz maiņu spēles beigās, Dubram savainojums pirms izlases nometnes

21/03/2021 19:28

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķs svētdien nāca uz maiņu Šveices superlīgas spēles beigās, viņa pārstāvētajai “Sion” komandai cīnoties neizšķirti. “Sion” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Luzern” komandu.

Viesus 14 minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā izvirzīja Anto Grgičs, bet divas minūtes vēlāk Filips Ugrinics panāca 1:1. Uldriķis spēlē iesaistījās 87.minūtē. “Sion” vienībai šī bija pirmā spēle pēc Marko Valkera apstiprināšanas galvenā trenera amatā.

Tikmēr aizsargs Mārcis Ošs jau šajā nedēļas nogalē devās uz Latviju, kamēr viņa pārstāvētā “Lugano” sestdien mājās ar 2:1 (0:1) pārspēja “Basel” komandu. Ošs un Uldriķis nāks talkā Latvijas izlasei 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs.

“Lugano” ar 36 punktiem 26 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu, kamēr “Sion” ar 26 punktiem ir priekšpēdējā starp desmit komandām.

Ukraina

Tikmēr Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra traumas dēļ nepabeidza Ukrainas premjerlīgas spēli, kas viņam bija pēdējā pirms došanās uz Latvijas izlases treniņnometni. Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” Kirovohradas apgabala derbijā viesos ar rezultātu 0:1 (0:1) atzina “Inhulec” pārākumu.

Latviešu aizsargs spēles 23.minūtē pašaizliedzīgi bloķēja pretinieka sitienu un četras minūtes vēlāk pameta laukumu, tiekot nomainīts. Pagaidām nav zināms, vai Dubras gūtais savainojums būs šķērslis viņa spēlēšanai Latvijas izlasē 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas marta spēlēs. Mājinieki vienīgos vārtus guva pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad izcēlās gruzīnu pussargs Nikolozs Sitčinava.

Tāpat svētdien zaudējumu cieta pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya”, kas viesos ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās Kovalivkas “Kolos”. Cigaņiks spēlē iesaistījās 68.minūtē, kad pie rezultāta 0:1 nāca uz maiņu.

“Zorya” 18 spēlēs iekrājusi 32 punktus un ieņem trešo vietu, bet “Oleksandriya” ar 26 punktiem 19 mačos ierindojas septītajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.