Uldriķis nāk uz maiņu un nopelna uzvaru nesošo “pendeli” Šveices čempionāta mačā

13/02/2019 22:06

Šveices futbola Superlīgā šovakar laukumā uz maiņu devās latviešu uzbrucējs Roberts Uldriķis, palīdzot “Sion” vienībai izbraukumā ar 3:1 (1:1) pārspēt “Luzern”.

20 gadus vecais Uldriķis cīņa iesaistījās 63. minūtē un 15 minūtes vēlāk sitiena brīdī soda laukumā tika neatļauti turēts, par ko mača arbitrs uz “Luzern” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. To realizēja brazīlietis Adrians, tobrīd izvirzot “Sion” priekšā ar 2:1, savukārt pamatlaika priekšpēdējā minūtē tas pats Adrians guva vēl vienus vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu.

Uldriķis Šveices augstākās līgas mačā laukumā pēdējoreiz devās pērna gada 15. decembrī mājās pret “Basel” (1:2). Tieši pret šo slaveno Šveices klubu Roberts 12. augustā (2:3) guva savus pagaidām vienīgos divus vārtus kopš pārcelšanās uz “Sion” klubu.

Atgādinām, ka Uldriķis šovasar uz “Sion” klubu pārcēlās no Virslīgas vienības RFS, parakstot līgumu uz četriem gadiem.

Superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijās ar 20 spēles iekrātiem 53 punktiem ir esošā čempione Bernes “Young Boys”, savukārt ceturtajā vietā ar 28 punktiem ir Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich”, kamēr “Sion” ar 25 punktu 20 mačos ir septītā. Tikmēr aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” ar 16 punktiem 20 mačos ieņem pēdējo vietu desmit komandu konkurencē.