Uldriķis nospēlē visas 90 minūtes “Cambuur” zaudējumā

10/04/2022 18:01
Roberts Uldriķis

Nīderlande

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien kopā ar Leivārdenas “Cambuur” piedzīvoja zaudējumu Nīderlandes čempionāta spēlē. “Cambuur” 29.kārtas mačā viesos ar rezultātu 0:1 (0:1) zaudēja Arnemas “Vitesse” komandai. Uldriķis bija viesu sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Vienīgie vārti tika gūti trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad “Vitesse” atrada robu “Cambuur” aizsardzībā, Luī Openda netraucēts saņēma bumbu un pēc nonākšanas pret vārtsargu panāca 1:0. Puslaika noslēgumā Uldriķis nospēlēja agresīvi pret pretinieku, kurš kritienā ar galvu ietriecās “Vitesse” vārtsarga Jērena Houvena žoklī. Houvens maču nevarēja turpināt un tika nomainīts. Otrā puslaika vidū Uldriķim bija teicama iespēja gūt vārtus, taču viņš uzsita bumbu virsū vārtsargam, turklāt latviešu futbolists piespēles saņemšanas brīdī atradās aizmugurē.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 33 punktiem 29 spēlēs ieņem 12.vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad nāca uz maiņu un guva vārtus, bet kopumā viņš 15 spēlēs guvis piecus vārtus. Latvijas izlases uzbrucējs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda svētdien cīnījās neizšķirti Polijas ekstraklases mačā. “Rakow” 28.kārtas mačā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Vroclavas “Šlask”.

Gutkovskis bija “Rakow” pamatsastāvā un tika nomainīts trīs minūtes pirms pamatlaika beigām. Latvijas futbolistam bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču neviens no momentiem netika izmantots. Viesiem pirmā puslaika pēdējā minūtē vārtus guva Kajetano Kintana, bet 62.minūtē 1:1 panāca Patriks Kuns.

Jau ziņots, ka pussargs Kristers Tobers sestdien nāca uz maiņu mača beigās, viņa pārstāvētajai Gdaņskas “Lechia” komandai mājās ar 2:0 pārspējot Ņečecas “Termalica” vienību. Pirmdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” viesosies pie Radomas “Radomiak”.

Ekstraklasē pirmās trīs pozīcijas ar 56 punktiem 28 mačos aizņem Poznaņas “Lech”, Ščecinas “Pogon” un “Rakow”, ceturtā ar 46 punktiem 28 cīņās ir “Lechia”, bet “Jagiellonia” ar 33 punktiem 27 spēlēs ieņem 13.pozīciju 18 komandu konkurencē. Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas “Legia”.