Uldriķis palīdz “Sion” izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas Šveices superlīgā

01/09/2019 19:50

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien palīdzēja “Sion” komandai svinēt uzvaru Šveices superlīgas sestās kārtas mačā.

Sjonas vienība viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja “Thun” vienību, Šveices čempionātā svinot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Uldriķis trešo superlīgas spēli pēc kārtas sāka sākumsastāvā un tika nomainīts vien sešas minūtes pirms pamatlaika beigām. Mača laikā viņš izcēlās ar aktīvu sniegumu, pāris reizes uzsizdams pa pretinieku vārtiem.

Vienīgie vārti tika gūti 17.minūtē, kad pēc Pajtima Kasami tālas piespēles uzbrukuma smailē nonāca Ermirs Lenjani, kurš pārcēla bumbu pāri pretinieku vārtsargam un panāca 1:0.

Jau ziņots, ka sestdien Neišteles “Xamax” ar Mārci Ošu aizsardzības centrā izlaida divu vārtu pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Servette” klubu.

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 15 punktiem sešās spēlēs ir “Basel”, otrā ar 14 punktiem ir Bernes “Young Boys”, bet trešo vietu ar 13 punktiem ieņem “Sion”. Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” ar pieciem punktiem ir septītā, bet “Xamax” ar četriem punktiem atrodama pēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.