Uldriķis pēc teju divu mēnešu pārtraukuma iziet laukumā Šveices Superlīgas mačā

15/12/2018 22:28
Roberts Uldriķis, Sportazinas.com

Šveices futbola Superlīgā pirmo reizi kopš 21. oktobra laukumā atkal izgājis jaunais latviešu uzbrucējs Roberts Uldriķis, taču viņa pārstāvētā “Sion” šodien ar rezultātu 1:2 mājās piekāpās titulētajai “Basel” vienībai.

20 gadus vecais Uldriķis laukumā uz maiņu devās spēles 71. minūte, nomainot francūzi Jasinu Fortūnu, tobrīd rezultātam esot neizšķirtam 1:1. Tomēr 11 minūtes vēlāk 20-kārtējie Šveices čempioni guva uzvaru nesošos vārtus.

Roberts pēdējoreiz “Sion” sastāvā Šveices Superlīgas turnīrā laukumā izgāja 21. oktobrī, palīdzot mājiniekiem nosargāt bezvārtu neizšķirtu 0:0 pret “Grasshopers”, savukārt uzbrucējs savus divus pagaidām vienīgos vārtus 12. augusta mačā izbraukumā tieši pret “Basel” (2:3).

Atgādinām, ka Uldriķis šovasar uz “Sion” klubu pārcēlās no Virslīgas vienības RFS, parakstot līgumu uz četriem gadiem.

Superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijās ar 17 spēles iekrātiem 46 punktiem ir esošā čempione Bernes “Young Boys”, savukārt ceturtajā vietā ar 24 punktiem ir Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich”, kamēr “Sion” ar 21 punktu 18 mačos ir septītā. Tikmēr aizsarga Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” ar 13 punktiem 17 mačos ieņem pēdējo vietu desmit komandu konkurencē.

Polijas Ekstraklasē tikmēr Gdiņas “Arka” ar Pāvelu Šteinboru vārtos viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar turnīra tabulā priekšpēdējā pozīcijā esošo Zabžes “Gornik”.

Šteinbors kārtējo maču aizvadīja visas 90 minūtes, vienīgo reizi kapitulējot 31. minūtē, kad pēc centrējuma rezultātu ar precīzu sitienu ar galvu atklāja “Gornik” spāņu aizsargs Dani Suaress.

“Arka” Ekstralīgas kopvērtējumā ar 24 punktiem 19 mačos šobrīd atrodas devītajā pozīcijā, par trim punktiem atpaliekot no astotajā vietā esošās Poznaņas “Lech”. Turnīra līdere ar 38 punktiem 18 cīņās ir Gdaņskas “Lechia”.

Ekstralīgā pēc 30. spēļu kārtas čempionāts tiks sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs pirmās astoņas vietas ieņēmušās komandas, savukārt pārējie astoņi klubi par vietas saglabāšanu spēcīgāko sabiedrībā.