Uldriķis piedalās “Cambuur” vienīgo vārtu guvumā neizšķirtā Nīderlandes čempionātā mačā

16/01/2022 17:40
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien sekmēja vārtu guvumu Nīderlandes čempionāta spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Leivārdenas “Cambuur” spēlēja neizšķirti. “Cambuur”, aizvadot pirmo spēli pēc ziemas pārtraukuma, 19.kārtas mačā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Roterdamas “Sparta” vienību.

Spēles 33.minūtē pēc “Cambuur” futbolista centrējuma soda laukumā Uldriķis aktīvi nospēlēja pret pretinieku vārtsargu Timu Koremansu, kurš pēc piezemēšanās neveikli izlaida no rokām bumbu, kas ieripoja vārtos. Mājinieki bija vadībā līdz pat 77.minūtei, kurā Adrians Dalmau panāca 1:1.

Kompensācijas laika pēdējās sekundēs latvietim bija iespēja izraut uzvaru, taču pēc stūra sitiena viņa ar galvu sisto bumbu no vārtu līnijas izraidīja Emanuēls Emega. Uldriķis laukumā bija visas 90 minūtes. Latvijas uzbrucējs Nīderlandes augstākajā līgā laukumā devies 12 mačos un guvis piecus vārtus.

“Cambuur” Nīderlandes virslīgā ar 29 punktiem 19 spēlēs ieņem astoto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs Nīderlandes “Eredivisie” čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.