Uldriķis piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas Nīderlandes čempionātā

11/09/2022 22:41
Roberts Uldriķis

Nīderlande

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Leuvardenas “Cambuur” svētdien piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas Nīderlandes čempionāta spēlēs. “Cambuur” sestās kārtas spēlē mājās ar rezultātu 0:1 (0:0) atzina “Groningen” pārākumu.

Uldriķis laukumā bija visas 90 minūtes. Mača 55.minūtē viņš izpildīja bīstamu, bet neprecīzu sitienu, savukārt trīs minūtes vēlāk viņš ar cīņu pret pretinieku vārtsargu un aizsargu sekmēja bumbas nonākšanu vārtos, taču aizmugures situācijas dēļ Silvestera van der Vatera precīzais sitiens netika ieskaitīts.

Mača 71.minūtē mājiniekus pārspēja Tomāšs Suslovs, kurš izpildīja zemu sitienu no distances. “Cambuur” pēc sešām spēlēm ar četriem punktiem atrodas 13.vietā. Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.

Čehija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien Čehijas čempionāta astotās kārtas mačā nāca laukumā uz maiņu, viņa pārstāvētajai “Jablonec” komandai izcīnot pirmo uzvaru sezonā. “Jablonec” savā laukumā ar rezultātu 3:0 (0:0) pārspēja “Hradec Kralove” komandu.

Ikaunieks spēlē iesaistījās četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts bija 3:0 mājinieku labā. “Jablonec” rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Vāclavs Sejks, Jakubs Martinecs un Jans Hramosta. Debiju “Jablonec” vienībā piedzīvoja Nigērijas aizsargs Džošua Akpudže, kurš iepriekšējos divos gados spēlēja Latvijas komandā “Daugavpils”. Viņš cīnījās no zvana līdz zvanam.

Turnīra tabulā “Jablonec” ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs ieņem 13.vietu 16 komandu vidū 28 gadus vecais Ikaunieks Čehijas kluba rindās atgriezās gada sākumā.

Polija

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” komanda svētdien izcīnīja uzvaru Polijas ekstraklases devītās kārtas cīņā. “Rakow” mājās ar 4:0 (1:0) pārspēja slaveno Polijas klubu Varšavas “Legia”.

Gutkovskis bija “Rakow” sākumsastāvā un laukumā pavadīja 62 minūtes. Pirmajā puslaikā Latvijas uzbrucējam bija izcila iespēja gūt vārtus, taču viņš no pāris metriem aizsita garām tukšam vārtu stūrim. Mača 30.minūtē mājiniekiem 11 metru soda sitienu realizēja Ivi Lopess, bet 11 minūtes pirms pamatlaika beigām 2:0 panāca Bartošs Novaks. Kompensācijas laikā pretiniekus sarūgtināja Fabjans Pjaseckis un Novaks, panākot jau 4:0.

Jau ziņots, ka sestdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien izbraukuma spēlē ar rezultātu 1:2 atzina Vroclavas “Šlask” pārākumu. “Rakow” ar izcīnītiem 16 punktiem astoņos mačos turnīra tabulā atrodas ceturtajā vietā, kamēr “Lechia” ar četriem punktiem astoņās cīnās ieņem pēdējo, 18.vietu. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas “Warta”, bet “Rakow” ierindojās otrajā vietā.