Uldriķis šogad pirmo reizi laukumā dodas “Sion” sākumsastāvā

03/02/2021 23:48
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis trešdien Šveices superlīgas mačā pirmo reizi šogad laukumā devās starta vienpadsmitniekā un palīdzēja “Sion” vienībai izcīnīt uzvaru.

“Sion” mājā ar 3:2 (1:1) uzvarēja “St. Gallen”.

Uldriķis laukumu pameta 78.minūtē, kad tika nomainīts. Latvijas izlases uzbrucējs 14.minūtē iesaistījās izspēlē, kuru ar precīzu sitienu noslēdza Anto Grigičs. Uldriķis rezultatīvu piespēli nenopelnīja, bet arī spēles turpinājumā demonstrēja aktīvu sniegumu. Piecas minūtes vēlāk Uldriķis pēc partnera centrējuma ar galvu nespēja bumbu ieraidīt vārtos, bet spēles 72.minūtē futbolists bija kontaktā ar savu sedzēju, kurš savukārt bija pēdējais spēlētājs aizsardzības līnijā, kā rezultātā Grigiča otrie vārti netika ieskaitīti. Grgičs gan pamanījās “Sion” komandai sagādāt panākumu, jo uzvaras vārtus viņš iesita kompensācijas laika sestajā minūtē.

Uldriķis iepriekš pēdējo reizi laukumā devās 17.janvārī, kad “Sion” tikās ar Mārča Oša pārstāvēto “Lugano”. Futbolists šajā duelī laukumā pavadīja 26 minūtes, bet nākamajās trīs spēlēs palika ārpus pieteikuma.

Citā spēlē “Lugano” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Vaduz”, kas ir superlīgas vājākais klubs. Ošs bija iekļauts spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.  Vārtus “Lugano” komandas labā 23.minūtē guva Aleksandrs Gerndts.

“Lugano” ar 25 punktiem 17 spēlēs ieņem trešo vietu, kamēr “Sion” ar 19 punktiem 18 mačos ieņem astoto pozīciju.