Uldriķis Šveices Superlīgā debitē ar zaudējumu, Vaņins turpina sildīt “Zurich” soliņu

22/07/2018 20:46

Šveices futbola Superlīgas pirmajā kārtā latviešu talantīgais pussargs Roberts Uldriķis nāca uz maiņu, kamēr viņa pārstāvētā “Sion” ar rezultātu 1:2 atzina “Lugano” kluba pārākumu.

Viesi no Lugano rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, kad “Sion” vārtsargu pārspēja Dragans Mihajlovičs. “Lugano” savu pārsvaru dubultoja puslaika noslēgumā, 2:0 uz rezultāta tablo iededzot Fabio Daprelam.

Uldriķim savu iespēju nācās gaidīt līdz 64. minūtei, kad latvietis nomainīja portugāļu futbolistu Karlitosu.

Jau drīz vien pēc tam Anto Grgičs realizēja 11 metru soda sitienu, pietuvinādams “Sion” līdz vienu vārtu starpībai – 1:2. Par spīti pārsvaram “Sion” izlīdzinājumu panākt neizdevās, komandai piedzīvojot neveiksmi ar 1:2.

Roberts Uldriķis sev dotajā laikā ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.

Tikmēr citā mačā Latvijas izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā “Zurich” ar 2:1 pieveica “Thun”.

Diemžēl mūsu vārtsargs palika ārpus Cīrihes komandas pamatsastāva (līdzīgi kā iepriekšējās sezonas beigu daļā).