Uldriķis un “Sion” piekāpjas Vaņina pārstāvētajai “Zurich”

28/04/2019 21:28

Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Šveices futbola superlīgas komanda “Sion” svētdien viesos ar 0:1 (0:0) piedzīvoja sakāvi cīņā ar “Zurich” vienību.

Uldriķis laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet “Zurich” komandas rindās vārtsargs ANdris Vaņins palika rezervē.

Cīrihes komandā uzvaras vārtus guva mača 80. minūtē guva Stefans Odijs, kurš pēc stūra sitiena ar galvu raidīja bumbu vārtu tīklā.

Jau ziņojām, ka sestdien Mārcis Ošs sestdien palīdzēja Neišateles “Xamax” komandai izraut neizšķirtu 1:1 (0:1) cīņā ar Cīrihes “Grasshoppers”. Ošs šajā mačā laukumā pavadīja visu maču.

Uldriķis šosezon “Sion” rindās aizvadījis 22 mačus, kuru laikā guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Ošs 29 mačos guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr Vaņins vārtos stājies astoņos mačos.

Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors svētdien svinēja otro “sauso” uzvaru pēc kārtas Polijas futbola čempionāta mačos.

Vārtsarga pārstāvētā Gdiņas “Arka” otrā ešelona mačā viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja Kelces “Korona” vienību.

Šteinbors laukumā pavadīja visas 90 minūtes un kā ierasts bija viens no savas komandas līderiem.

Tikmēr Latvijas izlases aizsargs Igors Tarasovs sakrāto brīdinājumu dēļ nevarēja piedalīties mačā, kurā viņa pārstāvētā Vroclavas “Šlask” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Krakovas “Wisla” vienību.

Polijas čempionāta otrā posma otrajā grupā Gdiņas “Arka” ar 35 punktiem 32 spēlēs ir sestā, kamēr Vroclavas “Šlask” iekrājusi par diviem punktiem mazāk un ir septītā starp astoņām komandām.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.