Uldriķis un “Sion” saglabā vietu Šveices superlīgā

30/05/2021 19:37

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien kopā ar “Sion” komandu nosargāja vietu Šveices superlīgā. “Sion” pārspēļu atbildes mačā ar 2:3 (2:2) piekāpās Šveices izaicinājuma līgas vicečempionei “Thun”.

Pārspēļu pirmajā duelī Sjonas futbolisti ceturtdien uzvarēja ar 4:1, tāpēc varēja justies samērā droši par vietas saglabāšanu. Divu maču summā tika izcīnīta uzvara ar 6:4. Pārspēļu pirmajā mačā Uldriķis guva vārtus, bet otrajā spēlē viņš iesaistījās, 82.minūtē pie rezultāta 2:3 nākot uz maiņu.

“Sion” finiša taisnē superlīgā pakāpās uz devīto vietu desmit komandu konkurencē, par diviem punktiem apsteidzot Lihtenšteinas “Vaduz”, kam līga jāatstāj, un nodrošināja pārspēles par vietas saglabāšanu superlīgā ar pēc spēka otrās līgas vicečempioni “Thun”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….