Uldriķis un “Sion” uzvar Šveices superlīgas čempionvienību

07/08/2021 22:18
Roberts Uldriķis

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien kopā ar “Sion” komandu savā laukumā svinēja pirmo uzvaru šīs sezonas Šveices superlīgas čempionātā, pieveicot pagājušās sezonas čempionvienību Bernes “Young Boys”. “Sion” mājās ar 1:0 (1:0) apspēlēja čempionvienību Bernes “Young Boys”.

Uldriķis kopā ar Musu Arazu laukumā devās uz maiņu 71.minūtē. Vārtus mājinieku labā mača 24.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Anto Grgičs. 31.minūtē viesiem bija iespēja revanšēties, taču Vinsents Sjerro savu iespēju nerealizēja.

Turnīra tabulā “Sion”, kas vietu virslīgā saglabāja pārspēlēs, ar trim punktiem pakāpusies no pēdējās uz septīto vietu desmit komandu konkurencē.

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” sestdien Ukrainas čempionāta trešajā kārtā viesos apspēlēja vienu no galvenajiem zelta medaļu pretendentiem Doņeckas “Shakhtar”. “Oleksandriya” izbraukumā pārspēja “Shakhtar” ar 2:1 (2:1).

Komandas kapteinis Dubra devās laukumā sākuma sastāvā un nospēlēja visu maču. Viesu labā pēc Andrija Curikova piespēlēm sestajā minūtē izcēlās Maksims Tretjakovs, bet 21.minūtē – Kirilo Kovaļecs. “Shakhtar” rindās 15.minūtē izcēlās Viktors Korņijenko.

Doņeckas komandai tie bija pirmie zaudētie punkti šajā sezonā. “Oleksandriya” ar sešiem punktiem trīs spēlēs ieņem piekto vietu 16 komandu konkurencē, tomēr vēl ne visas komandas ir aizvadījušas pat otrās kārtas spēles.