Ulstrēms: Ja šādi turpināsim, tad iemetīsim daudz vārtus

Dāvids Ulstrēms, sportazinas.com
Dāvids Ulstrēms | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs pēc komandas pēdējās pārbaudes spēles pastāstīja par rīdzinieku gatavību jaunajai sezonai.

Jau ziņots, ka “Latvijas Dzelzceļa” kausa izšķirošajā mačā rīdzinieki pārspēja Kazaņas “Ak Bars” ar 3:2, ceturto reizi turnīra vēsturē kļūstot par tā uzvarētāju. “Loti labi, ka mēs uzvarējām visos mačos un izcīnījām kausu. Labas emocijas, esam priecīgi,” savas sajūtas komentēja zviedrs. “Mēs mācāmies, kā uzvarēt, kā aizsargāties un kā spēlēt, kad esam vadībā. Visi ir labā formā, esam priecīgi spēlēt viens ar otru,” turpināja hokejists.

Ulstrēms atzina, ka viņš pats gan nav labākajā formā: “Jūtos labi. Neesmu līdz galam vesels. Man ir vēl nedēļa laika, lai pilnībā izveseļoties un būtu gatavam spēlei pret “Spartak”.”

Šodienas mačā uzbrucējs spēlēja pirmajā virknējumā kopā ar Lauri Dārziņu un Miķeli Rēdlihu. “Mums ir laba saspēle. Mūsu pirmajā mačā mēs sakrājām rezultativitātes punktus un tas ir šī trijnieka uzdevums. Arī šodien mums bija daudz momentu, Lauris iemeta. Ja mēs šādi turpināsim, tad daudz iemetīsim,” pārliecināts Ulstrēms.

Hokejists atzīmēja, ka dalība “Latvijas Dzelzceļa” kausā noteikti nāks par labu rīdziniekiem: “Mēs esam komanda, bet mums jābūt vienai ģimenei, jāspēlē viens par otru. Šādi pārbaudes turnīri noteikti palīdz saliedēties.”

Zviedrs veltīja labus vārdus savai jaunajai darba vietai: “Rīga ir fantastiska pilsēta, labākā vieta karjerā, kur esmu spēlējis. Arī fani šeit ir lieliski,” noslēdza Ulstrēms.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par