Umarks: SKA ir labākā komanda līgā, bet viņiem daudz palīdz tiesneši (VIDEO)

05/10/2017 11:31
Linus Umarks, Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ufas “Salavat Julajev” uzbrucējs Linus Umarks pēc zaudējuma ar 1:6 pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto SKA komentējis spēli un izteicies, kāpēc pret Sanktpēterburgas komandu ir tik grūti spēlēt.

Spēles pirmajā periodā notika neliela saķeršanās, kurā bija iesaistīts viņš un SKA lielākā zvaigzne Iļja Kovalčuks un Sergejs Plotņikovs.

“Es neko tādu viņiem nepateicu. Viņi vienkārši bija labāki par mums visos komponentos jau no paša spēles sākuma, tāpēc bija nepieciešams spēlēt asāk un ar lielāku enerģiju, tas ir veids kā var cīnīties ar tik augsta līmeņa komandu. Tā ir labākā komanda līgā. Visi spēlētāji ir ļoti meistarīgi. Tāpat viņiem daudz palīdz tiesneši, tāpēc uzvarēt SKA ir divtik grūti,” uzskata Umarks.

Arī Ufas treneris Erka Vesterlunds pēc spēles izteicās, ka rezultāts 1:6 ir objektīvs, jo SKA ir līmeni priekšā citām līgas komandām.

Tāpat Umarks pēc spēles savā mikroblogošanas vietnes twitter.com profilā veica ierakstu, kur pauž neizpratni par neieskaitītajiem vārtiem mačā pret SKA ar retorisku jautājumu: “KHL, paskaidrojiet man, kāpēc tie nav vārti?”

Vārti tika gūti otrajā periodā, bet netika ieskaitīti pēc tam, kad SKA treneris Oļegs Znaroks vērsās pie tiesnešiem, lai tie izvērtē vai vārtu gūšanas brīdī nebija uzbrukums vārtsargam.

Kamēr līgas galvenais tiesnesis Aleksejs Aņisimovs aicinājis Umarku kārtīgi izlasīt un iepazīties nolikumu un nepaust savu viedokli sociālajos tīklos, bet gan vērsties oficiāli pie kāda no KHL pārstāvjiem, pretējā gadījumā viņš riskē saņemt sodu no līgas.