Ungāru futbolists saņem mūža diskvalifikāciju par tēmēšanu uz tiesnesi ar spēļu ieroci

19/11/2022 13:30
Kristians Tots

Ungārijas futbola čempionāta trešās divīzijas dublieru komandas spēlētājs Kristians Tots atstādināts uz mūžu par rotaļu ieroča pavēršanu pret līnijtiesnesi, ziņo Ungāriju medijs “Nemzeti Sport”.

Tiek ziņots, ka spēles laikā starp trešās divīzijas dublieru komandām futbolists vērsa pret tiesneša asistentu ierocim līdzīgu priekšmetu, kas vēlāk izrādījās spēļu pistole. Ungārijas Futbola asociācija jau ir reaģējusi uz šo gadījumu un pret ieroci turējušo spēlētāju uzsākusi kriminālprocesu. Tikmēr disciplinārā komiteja savā 15.novembra lēmumā piespriedusi spēlētājam mūža aizliegumu veikt jebkādas ar futbolu saistītas darbības.

“Vēlos precizēt, ka tas bija tikai joks un es nevēlējos nevienu aizvainot vai kādam nodarīt pāri!” vietējam laikrakstam notikušo skaidro pats futbolists. “Es aizņēmos ieroci no viena spēlētāja dēla, tā bija tikai plastmasas rotaļu pistole, nekas īpašs. Tajā brīdī man pat prātā neienāca, kādas varētu būt sekas manam neapdomīgajai un stulbajai rīcībai, ko tajā pašā dienā nožēloju. Atvainojiet, bija stulbi radīt problēmas citiem, sev un sportam.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artūrs Irbe
03/02/2023 19:43

Leģendārais Irbe atklāj, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenēšanas

Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe sarunā ar “Latvijas Radio” atklājis, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenera darba. 2014./2015. gada sezonu Irbe pavadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Bufalo…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām