“UNICS” trešo reizi pārspēj “Nizhny Novgorod” un sasniedz VTB līgas pusfinālu

31/05/2018 23:02

VTB Vienotās līgas pusfinālam kā pēdējā kvalificējusies Kazaņas “UNICS” vienība, kas ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 101:86 (24:24, 25:19, 26:13, 26:30) pārspēja “Nizhny Novgorod” komandu, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1.

Mājinieki izteiktu pārsvaru šajā mača ieguva vien trešajā ceturtdaļā, uzvarot šo periodu ar +13 (26:13), kas ļāva noslēdzošo ceturksni sagaidīt ar komfortablu handikapu (75:56). Brīnumi izpalika, un “UNICS” pēc gada pārtraukuma atkal atgriezās VTB līgas labāko četriniekā. Kazaņas kluba līdz šim labākais sasniegums šajā turnīrā ir trīs otrās vietas (2010., 2012., 2016.).

Sērijas pēdējā mačā rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 24 punktiem (1p. 11/13, 2p. 10/11, 3p. 1/2) un deviņām bumbām zem groziem bija Moriss Ndūrs, 18 punkti Stefanam Lasme, bet 16 – Hoakimam Kolomam. “Nizhny Novgorod” labā kārtējo produktīvo maču aizvadīja Stevans Jelovačs – 27 punkti un deviņas atlēkušās bumbas.

Visos pārējos VTB līgas ceturtdaļfinālu pāros pusfinālisti noskaidrojās jau pēc minimālās, trīs spēļu programmas – Maskavas CSKA pārspēja “VEF Rīga”, Sanktpēterburgas “Zenit” tika galā ar Saratovas “Avtodor”, savukārt Maskavas apgabala “Khimki” no tālākas cīņās izslēdza spēcīgo Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban”.

VTB līgā šogad pirmo reizi tiks aizvadīts “Final Four” turnīrs, kas no 8. līdz 10. jūnijam risināsies Maskavā. Pirmajā pusfinālā divu Eirolīgas klubu duelī CSKA tiksies ar “Khimki”, bet “UNICS” mērosies spēkiem ar “Zenit”.